KORMAS

Systemy alarmowe Wrocław, Alarmy Trzebnica, Oborniki Śląskie, instalacje montaż

Już dzisiaj możesz sprawić, że Twój dom będzie najbezpieczniejszym miejscem do życia. Wybierając odpowiednie systemy alarmowe zapewniasz sobie i rodzinie spokój i poczucie większego bezpieczeństwa. Montaż systemów alarmowych jest również szczególnie wskazany w lokalach usługowych, sklepach, galeriach handlowych czy dużych powierzchniach użytkowych, takich jak duże hale produkcyjne i magazyny przemysłowe. Błyskawiczne odstraszenie niepożądanych na terenie zakładu osób, złodziei czy włamywaczy, uruchomienie sygnału dźwiękowego oraz (o ile została nawiązana współpraca z firmą ochroniarską) automatyczne przesłanie sygnału do centrali monitoringu, co poskutkuje bezzwłoczną wizytą patrolu – to kilka najważniejszych cech i zalet, jakie da Ci montaż alarmu. Cena zarówno urządzeń, jak i usług w porównaniu do lat ubiegłych jest stosunkowo niska, ponieważ dzisiaj instalacje alarmowe i ich montaż w domach i firmach jest dość powszechnym zjawiskiem. Montujemy i systemy alarmowe na terenie Wrocławia, Trzebnicy i Obornik Śląskich.

Alarmy domowe dla każdego

Sprawdzony bezprzewodowy system alarmowy przyda się w każdym domu. Składa się on zazwyczaj z czujki, detektora, sygnalizatora oraz z centrali alarmowej i urządzeń przekazujących odpowiednie sygnały do systemu. Informacje mogą zostać przekazane przy pomocy fal radiowych lub modułów GSM (np. alarm domowy z powiadomieniem gsm). Czujka w połączeniu z sygnalizatorem natychmiast powiadomi Cię, że na terenie Twojej posesji ma miejsce coś niepokojącego i odstraszy każdego wandala czy nieproszonego gościa. Warto wiedzieć, że istnieje bardzo wygodna możliwość zaopatrzenia systemów alarmowych do domu jednorodzinnego w przycisk napadowy. Taki guzik możesz natychmiast nacisnąć w sytuacji zagrożenia. Uruchomiony alarm może być sygnalizatorem wyłącznie dźwiękowym lub też akustyczno-optycznym. Wtedy alarm domowy natychmiast wydaje głośny dźwięk, a także mocne światło. Nowoczesne systemy alarmowe wysyłają powiadomienie o uruchomieniu alarmu na telefon. Może to być zarówno tzw. powiadomienie push, wiadomość sms lub też połączenie głosowe.

Profesjonalne instalacje alarmowe Satel i Jablotron, montaż oraz serwis

Zapewniamy fachowe doradztwo, sprawny montaż oraz profesjonalny serwis alarmów do mieszkania i firmy. Bestsellerem jest zestaw alarmowy Satel. Jest to przewodowy sygnalizator zewnętrzny, który posiada sensoryczny typ manipulatora oraz dwuletni okres gwarancji producenta zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Oprócz wyżej wymienionego systemu alarmowego, dużą popularnością cieszy się jablotron. Ten alarm zapewni bezpieczeństwo Twojej rodziny i pozwoli Ci dodatkowo wygodnie sterować oświetleniem i garażem. Do bezproblemowego sterowania zdalnego może posłużyć dedykowana aplikacja My jablotron. Odpowiednie zabezpieczenie swojego domu czy mieszkania to fundament dobrego samopoczucia domowników. Spraw, aby zarówno Ty i Twoi bliscy mogli zarówno w ciągu dnia, jak i każdej nocy czuć się w pełni spokojnie i bezpiecznie. Odpowiednio zainstalowany alarm domowy to jeden z najskuteczniejszych sposobów na odstraszenie złodzieja. Nie czekaj i postaw na sprawdzone systemy alarmowe dla swojego domu i firmy.

Czujka w połączeniu z sygnalizatorem natychmiast powiadomi Cię, że na terenie Twojej posesji ma miejsce coś niepokojącego i odstraszy każdego wandala czy nieproszonego gościa.