KORMAS

Fotowoltaika Wrocław, Fotowoltaika Trzebnica Oborniki Śląskie, Panele fotowoltaiczne instalacje montaż

Fotowoltaika

Realizujemy wiele instalacji fotowoltaicznych na terenie Wrocławia i okolic, a także w Trzebnicy i w Obornikach Śląskich. Kormas zapewnia najwyższej jakości panele fotowoltaiczne. Są one gwarancją wieloletniego funkcjonowania całego systemu, a koszty takiej inwestycji zwracają się szybko. Współpracujemy z najbardziej zaufanymi producentami zestawów fotowoltaicznych i zapewniamy niezawodność i sprawność działania systemu naszym Klientom. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Napisz do nas, aby poznać ceny instalacji w Twoim domu lub firmie. Doradzimy i przygotujemy wycenę montażu paneli fotowoltaicznych. Warto postawić na ekologiczne rozwiązania i każdego dnia czerpać energię ze światła słonecznego. Oszczędzisz dzięki temu pieniądze i zmniejszysz dotychczasowe rachunki za energię elektryczną. Masz wątpliwości? Nie wiesz jaka moc instalacji będzie odpowiednia dla Ciebie? Skontaktuj się z nami, wyjaśnimy szczegóły współpracy, a także wszystkie zasady funkcjonowania paneli słonecznych.

Panele słoneczne, fachowy montaż ogniw fotowoltaicznych w Trzebnicy i okolicach

W ostatnim czasie fotowoltaika bardzo zyskuje na popularności. Wielu klientów indywidualnych, ale również firm decyduje się na montaż paneli fotowoltaicznych wiosną. O tej porze roku można pozyskać większą ilość prądu, niż jesienią czy zimą. Zaczyna się również magazynować znaczne nadwyżki prądu. Coraz więcej osób odchodzi już od tezy, że w polskim klimacie posiadanie paneli fotowoltaicznych mija się z celem. Nasz klimat oczywiście bezustannie ulega zmianom, jednak warto wiedzieć, że inwestycja we własne baterie fotowoltaiczne to nie tylko niezależność energetyczna czyli prąd pozyskiwany z energii słonecznej, ale dodatkowo niezwykle istotny sposób walki z negatywnymi zmianami zachodzącymi w środowisku.

Zawsze przed rozpoczęciem pracy, przeprowadzamy fachowy audyt. Wszystko po to, aby dopasować najlepszą ofertę i odpowiednią moc instalacji dla konkretnego klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby ogniwa fotowoltaiczne odpowiadały zapotrzebowaniu energetycznemu danego gospodarstwa czy przedsiębiorstwa.

Profesjonalne instalacje fotowoltaiczne

Twoje instalacje fotowoltaiczne mogą zostać zamontowane na dachu, ścianie, ale również na gruncie (na przykład na działce obok domu). Ogniwa fotowoltaiczne nie mogą być jednak umieszczane bezpośrednio na ziemi, dlatego podczas montażu paneli fotowoltaicznych na gruncie wykorzystuje się do tego celu specjalnie skonstruowane stelaże. Pozwalają one ustalić idealny kąt nachylenia i sprawić, aby panele były jak najlepiej położone względem obecnego na danym terenie nasłonecznienia. Fotowoltaika umiejscowiona na gruncie będzie zawsze bardziej rzucać się w oczy, niż ta zainstalowana na dachu. W większości jednak naszym klientom, którzy mają do zagospodarowania fragment działki, nie przeszkadza fakt, że panele fotowoltaiczne są wyeksponowane. Doceniają ich walory estetyczne, a także lepszą dostępność do paneli, co zdecydowanie wpływa na większą wygodę ich czyszczenia. Do zalet instalacji paneli na dachu zaliczyć trzeba jednak mniejsze ryzyko ich zniszczenia czy kradzieży. Pomożemy wybrać najlepszą dla Ciebie opcję. Zapewniamy profesjonalny montaż, fachowe doradztwo, a także serwis fotowoltaiki.