KORMAS

Bramy automatyczne Wrocław, Trzebnica, Oborniki Śląskie

Bramy automatyczne Wrocław

Bramy automatyczne to sprawdzone i niezwykle wygodne rozwiązanie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Montujemy solidne i niezawodne bramy wjazdowe na terenie Wrocławia, Trzebnicy czy Obornik Śląskich. Jeśli jesteś na etapie budowania odpowiedniego ogrodzenia wokół swojej posesji czy siedziby firmy, to warto od razu zastanowić się nad rodzajem bramy wjazdowej. Jakie rozwiązanie będzie najbardziej korzystne dla Ciebie? Trzeba wiedzieć, że rodzaj napędu dedykowanego do konkretnej bramy zależy przede wszystkim od tego, w jaki sposób ma się ona otwierać. Według prawa budowlanego sama brama nie może być węższa niż 2,4 metra. Jednak w trosce o własny komfort użytkowania często lepiej będzie postawić na model bramy automatycznej liczący od 4 do 5 metrów szerokości. Dzięki temu nie będzie żadnego problemu podczas wjazdu i wyjazdu mniejszych, jak i większych samochodów na Twoją posesję. Obecnie dużą popularnością cieszą się bramy przesuwne. Otwierają się one na bok (w lewą lub prawą stronę) równolegle do ogrodzenia.

Automatyczne bramy garażowe i wjazdowe – montaż, serwis

Jak dobrze zamontować automatyczną bramę garażową? Rodzaj bramy najlepiej dopasować do dostępnej przestrzeni, ale także do stylu architektonicznego domu i ogrodzenia. Montaż automatyki do bram najlepiej powierzyć doświadczonej ekipie, która zapewni profesjonalne doradztwo, precyzyjnie wykona każdą czynność i zadba również o serwisowanie systemu otwierania bram. Bramę umiejscawia się najczęściej naprzeciwko wiaty czy też wjazdu do garażu. Takie rozwiązanie jest najpraktyczniejsze, nie zawsze jednak pozwala na to specyfika posesji. A ile kosztuje brama przesuwna z montażem? Skontaktuj się z nami, wycenimy ją dla Ciebie. Jeżeli nie interesuje Cię montaż, a wyłącznie serwis bram automatycznych – również dobrze trafiłeś. Czekamy na Twoją wiadomość.

Jaki rodzaj bramy wybrać? Wybierając bramę wjazdową trzeba wiedzieć, że nie może ona otwierać się na zewnątrz Twojej posesji. Bramy wjazdowe dwuskrzydłowe po otwarciu nie mają prawa ograniczać Ci też w żaden sposób możliwości wykonywania manewrów samochodowych. W dużej hali produkcyjnej czy przestronnym magazynie idealnie sprawdzi się brama garażowa segmentowa (zwana również bramą panelową). Zapewni ona świetną izolację akustyczną i termiczną. Cennik w przypadku bramy segmentowej zależał będzie w dużej mierze od jej rozmiaru. W przypadku dość krótkich podjazdów na posesje prywatne, dobrym rozwiązaniem będzie brama wjazdowa przesuwna. Zajmuje ona niewiele miejsca, jest bardzo funkcjonalna i bezpieczna. Do jej zalet należy przystępna cena i bardzo estetyczny wygląd. Do atutów bramy suwanej bez wątpienia zaliczyć trzeba także możliwość dopasowania modelu do konkretnego ogrodzenia oraz obsługę bramy wjazdowej na pilota. Taki model jest w pełni odporny na warunki atmosferyczne (nie ma możliwości, aby profile szynowe zamarzły zimą) i będzie idealny dla bardzo szerokich pojazdów. W razie wystąpienia przerwy w dostawie prądu, bez problemu można ją odryglować. Brama przesuwna z napędem ochroni Twój dom przed wtargnięciem nieproszonych gości i będzie okazałą i solidną wizytówką Twojej posesji.